Moje hraní

Poslední dobou toho moc nezahraju a vlastně si ani nedovedu představit, že bych stál víkend co víkend na podiu, ale teď co mi vyšel Mulaj toho mám v plánu s ním docela dost. Mám totiž asi osm písní přímo pro něj a z něj. Rád ho tedy vezmu sebou a něco počtu… a něco zahraju.

Věřím

Věřím, že člověk jednou pozná, že rubáš nemá kapsy. Věřím, že jednou nebude potřeba ani kostel ani šatlava. Věřím, že všechny cesty vedou Tam, jenom jsou rozdílně dlouhé.
„SUBHAM ASTU SARVADŽAGATAM“

Děkuju

V každé situaci je třeba být vděčný… Ono totiž všechno, co se člověku v životě stane je třeba prožít pro jeho duševní zkušenost a třeba nakonec i uvědomění.  A tak děkuju každý den za to, že vůbec mohu být vděčný.

 

Slibuju!

Celou dobu, co hraju sám, tak jsem si vždycky přál nahrát „živák“. Pokaždé z toho vyšel takový bloud, že se to nedalo poslouchat. Slibuju sobě i vám, že se v říjnu zavřu do studia a udělám alespoň čtyři věci!

Písně Mulajovi

Celou dobu jsme se bránil jít do studia (teď už na to bude snad čas i chuť). Mým snem bylo vždycky udělat slušnej živák, ale zatím mi nebylo/není dáno. Tyto dvě skladby jsou z roku 2018. Byly pořízeny Radkem Hlubůčkem na jeho fotoaparát v salonku na Géčku, takže to berte s jistou mírou nadhledu prosím.