Kompletní realizace internetových www stránek

Zajistím vám kompletní realizaci webu a jeho servis od A do Z. Poradím Vám s volbou domény. Zařídím její hosting a vytvořím celou webovou prezentaci tak, že do tvorby nemusí vstupovat třetí osoba. Také jinak napsáno… komunikujete pouze se mnou.

Tvorba webových prezentací malých i středních

Po zkušenostech z roku 2016 jsem se rozhodl, že se již nebudu pouštět „do velkých akcí“, které vyžadují team lidí. Tento důvod je naprosto jednoduchý, ale rozepíši jej. Mám ženu, dvě děti a duši (jako ostatně každý), čemuž věnuji nejvíce času. Baví mě poznávat lidi a nikoli dřepět hodiny a dny (možná i roky) u jednoho projektu. PHP není mé hobby a vrtám se v něm velmi nerad. Už nikdy nechci trnout hrůzou, když mi programátor řekne znenadání s bohem a velký projekt mi spadne na hlavu.

Nejideálnější je pro mě tvorba webu v okolí Jičína, Semil, Turnova a Krkonoš, ale s chutí občas zajedu i hlouběji do nitra a to mě živí, uživí a baví.

Pracuji pro jednotlivce i akciovky a tato práce mě opravdu těší… ono totiž web není jenom stránka vyhledaná Googlem, nýbrž kus vašeho já, které musím poznat! Toto považuji v této branži za nejvíce opomíjené a potom je konečným produktem web, který nejste VY!

Tvorba www na CMS WordPress 

S wordpressem jsem se seznámil již dávno, ale neměl ještě takovou podporu jako nyní a nebyl tolik vymazlený. V dnešních dnech je wordpress použit na 25% všech světových www, což mluví samo za sebe. Další výhodou, která nakonec definitivně stála za mým rozhodnutím je fakt, že v případě mého náhlého „odjezdu na Madagaskar“, který samozřejmě neplánuji, můžete oslovit kohokoli z mé branže a mnou postavené stránky budou žít dál.

 

Doplňky a něco navíc

  • Webové stránky dělám na své triko od roku 2008
  • Získal jsem obrovskou zkušenost, že každá webovka má něco svého a to je dobře.
  • Chci znát co nejvíce o vás, aby i web byl takový jako vy.
  • Nesnáším slovíčko „od“. Je to převlečená faleš, také proto je tak krátké. Pokud tedy potkáte konkurenta, který vám nabídne zhotovení webu od 6000,-, očekávejte spíše „auto bez kol, kytku bez stonku, svíčku bez knotu….

Cena za práci

Navážu na poslední větu. Vytvořit kvalitní www stránku pod 11000 korun (opravdu základ) prostě nejsem schopen zvládnout, boť hrabě Potěmkin byl jenom jeden.

Tvorbou webu to samozřejmě pouze začíná. Budeteli chtít se mnou nadále spolupracovat, pak mám:

  • hosting včetně domény za 1000kč/rok
  • servis za 1280kč/rok

Co cifry obsahují rád sdělím osobně bez rozepisování.

Proč NEdělám e-shopy?

Časem jsem totiž dostal na vybranou, buď tvořit pouze eshopy nebo být více tvůrčí a já se rozhodl zcela jasně. Jde totiž o to, že mezi lidem panuje naprostá neinformovanost a (promiňte mi ten výraz) najivita. Postavit eshop totiž umí každý (vždyť jsou přeci opensoursy zdarma), ale mít ho neustále aktualizovaný, zabezpečený, napojený na různé portály, slevomaty a srovnávače vyžaduje denní sledování a servis. To si potom vysvětlujte zákazníkovi při psaní faktury. Jsem tedy schopen Vám postavit design, popřípadě jej naimplementovat na shoptet nebo jiná řešení, ale internetový obchod na míru Vám prostě nepostavím.

Jen tak mezi řečí

Jednou mě oslovil potenciální zákazník, abych mu nacenil webové řešení pro internetový obchod. Vzhledem k tomu, že neobelhávám pomocí krátkého slova „od“, došel jsem k částce, jež by dala na průměrný, avšak plně funkční web. Když jsem oznámil navhrhovateli služby cenu, zaslal mi email se zprávou, že jsem drahý a že na internetu nalezl šablonu za necelých deset tisíc.. Výsledek byl ten, že šablona byla pouze základovým řešením a každý další modul se musel draze dokoupit. Nakonec stál web třikrát tolik a to není ještě konec. Co z toho plyne? Neznáte-li alespoň základy html a css, tak nekupujte hotová řešení, je to bezejmenný zajíc v pytli. Toto přesně sedí i na mnou prosazovaný wordpress. Stránky si sice postavíte raz dva, ale zabezpečení, optimalizace, responzivita a celková vizualizace se bez zkušeností neobejdou.