Komplexní služby pro Vaši firmu

NEmám rád cizojazyčná slova a pojmy, jejichž skutečnému významu mnohdy nerozumí ani ti, kteří je vyslovují. Místo pojmů jako korporátní identita, firemní identita, modern style, future design.. etc Vám raději hezky česky napíši, že pro Vaši firmu navrhnu logo, které převedu do manuálu, přichystám web, připravím propagační materiály a z nich se potom postarám i o výsledný tisk. V případě fotodokumentace jsem schopen zajistit služby od profesionála (sám bych rád tuto službu v příštím roce také chtěl nabízet).

Od návrhu loga až po tiskové realizace

Tento styl práce je přesně to, co mě baví. Přijde za mnou zatím ještě nerozhodnutý zákazník a spolu probereme úplně vše, týkající se jeho profese/firmy/živnosti. Většinou je to tak, že zákazník chce web, ale už nemyslí na to, že jeho firma má logo (nebo spíše obrázek) z roku 1996, které je naprosto nepoužitelné, protože ho dělal jeho známý v programu Paintbrush. Přijde na to, že bude potřebovat reklamu na budově firmy, na bocích svého pracovního vozu, v reklamním novinovém článku. A právě na to se zaměříme jako první. Pak teprve následují další prvky v přímé návaznosti právě na logo. Množí se také dotazy, zdali bych dokázal udělat vizuál budovy s novým návrhem… to víte, že se s tím pokusím poprat 🙂

 

Malá ukázka

Budete-li chtít, rád Vám ukáži ještě více podobných realizací jako celku. Firmu Jakemoto jsem nevybral náhodou. Tato práce mě velmi bavila a narovinu píši, že jim děkuji za důvěru v moji práci!

Share This