Tento článek na téma koronavirus je poslední. Je poslední proto, že jsem si konečně dal všechny věci do souvislostí. Berte tedy mnou psané řádky jako můj osobní názor. Názor člověka, jenž chce skutečně vnímat svůj lidský život na úplně jiných hodnotách, než je plná lednička, pátečních osm piv a děti čekající v koutu jejich pokoje u počítačové střílečky, než přijde tatínek a dá jim pusu na dobrou noc.

Předně jsem si jist, že hvězdy a dávná proroctví nelhaly a příchodem této morové rány se skutečně změnil svět. Ryba domrskala a Vodnář nás bude nutit hledat duchovní prostor, dokud ho nenajdeme. Jsem si jist a za to dám ruku do ohně, že se nic nevrátí zpět. Opakuji, již se nevrátíme do povrchnosti bytí. Je prostě konec starých časů, starých hodnot a pohledů na pozemský život. Ti z Vás, kteří si to nechcete připustit, prosím, začněte o tom alespoň přemýšlet, zdali se vůbec chcete vrátit. Zdali by nestálo za to, začít měnit sebe a tedy i svět.

Za druhé jsem si jist, že další vlna Covidu je stále první dějství a druhé dějství začne teprve hromadnou aplikací připravované vakcíny. Možná Vás děsím, ale to už bude o úplně jiných úmrtních číslech.

O tom, že je tento virus skutečně geniálním rozvratitelem, se den co den přesvědčuji a je úplně jedno, kdo ho stvořil a odkud přišel. Teď momentálně rozděluje lidstvo na dva tábory. Jeden tábor je plný strachu, bojí se každého zakašlání, doteku. A opačný tábor je plný hněvu z omezení, z nespravedlnosti. Oba tábory však dělají přesně to, co Covid-19 chce, co ho nabíjí… jdou proti sobě. Víte, co se stane, narazí-li plnou silou hněv do strachu? Tím opravdu už strašit nechci, jenom Vám zaručuji, že nevyhraje ani jeden z nich a bolet to bude všechny.

Další věc, která je mi jasná, tak skutečnost, že pandemie tu bude, dokud se neprobereme! Dokud skutečně neotevřeme oči a pozveme nový den do našeho domu… do našeho života. Virus bude mutovat a mutovat a my budeme hledat novou a novou vakcinu, stále dokola jako pes honící se za svým ocasem… do zblbnutí.

Nechci tímto článkem hanit lékaře, záchranáře ani politiky. Nechci hanit žádného člověka, který uvěřil, že vakcinace a čipování je jediná cesta z pekla. Mají zkrátka oči otevřené akorát tak, aby neoslepli. Pouze si z celého srdce přeji, aby alespoň sundali černé brýle a podívali se ostatním lidem upřímně do očí. Řada z nich už to dělá a před jejich odvahou se hluboce skláním, jenomže je jich stále málo.

Každý můj článek končím pozitivně a tento nebude výjimkou – vše, co se stane, bude jen a jen pro naše dobro!

 

Share This